O mnie

Zajmuję się profesjonalną obsługą księgową firm. Pomagam firmą naprawiać błędy księgowe, które powstały przez niedopatrzenie. Razem szukamy dobrych i sprawdzonych praktyk księgowych, które rozwiną daną firmę. Pomagam, tłumaczę, wyjaśniam dziwny świat księgowy w jak najprostszy sposób, abyśmy razem mogli stworzyć coś wyjątkowego i trwałego na lata. Księgowość to podstawa każdej firmy i dlatego warto inwestować w ten aspekt rozwojowy. 

Posiadam wieloletnią praktykę księgową w międzynarodowych korporacjach. Moja firma posiada odpowiednią polisę OC, która chroni mnie jak i Państwa od nieszczęśliwych zdarzeń skarbowo-podatkowych.

Moim celem jest kompleksowe wsparcie Państwa działalności biznesowej. Szczególnie ważne jest dostarczenie informacji finansowej niezbędnej do zarządzania, zapewnienie bezpieczeństwa fiskalnego firmy oraz wsparcie podczas kontroli skarbowych.

Świadczę usługi wyłącznie w formie zdalnej,  co pozwala na współpracę z klientami z całej Polski, a także Europy.
Specjalizuję się w obsłudze osób fizycznych oraz małych i średnich firm. Prowadzę obsługę księgową również dla klientów z UE w języku angielskim. 

Zapraszam do kontaktu e-mail: act.ksiegowosc@gmail.com bądź telefonicznie 724 – 482 – 571 

Przewiń do góry